Jedną z oferowanych przez nas usług, jest wycena nieruchomości komercyjnych, w której się specjalizujemy. Zazwyczaj głównym obszarem naszego działania jest Wrocław, a także okoliczne powiaty, jednak w zakresie wyceny nieruchomości komercyjnych świadczymy usługi na terenie całej Polski. Wyceniamy zarówno pojedyncze obiekty, jak i całe kompleksy. Nasza praca wykonywana jest rzetelnie i terminowo, z zachowaniem zasady poufności i tajemnicy zawodowej. Jako rzeczoznawcy majątkowi posiadamy również wieloletnie doświadczenie w obszarze ekonomii, finansów i analiz, dzięki czemu jesteśmy w stanie doskonale zidentyfikować czynniki decydujące o wartości obiektu oraz zmieniające się trendy rynkowe, co wpływa na niezależność i prawidłowość dokonanych wycen.

Jakie nieruchomości wyceniamy?

wycena nieruchomości komercyjnych

Szacujemy wartość rynkową wielu różnych nieruchomości komercyjnych. Wśród nich znaleźć można obiekty:

  • biurowe,
  • handlowe,
  • przemysłowe,
  • magazynowe,
  • hotele,
  • restauracje,
  • przestrzenie rozrywkowe,
  • stacje paliwowe,
  • i inne obiekty, które można określić jak komercyjne.

W jakiej formie sporządzana jest opinia?

Opinia o wartości nieruchomości komercyjnej najczęściej sporządzana jest w formie operatów szacunkowych, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa oraz standardami zawodowymi rzeczoznawców majątkowych. Dzięki temu nasze operaty są respektowane przez wszelkie organy administracyjne i instytucje finansowe, które podejmują ostateczne decyzje w oparciu o informacje w nich zawarte.

Na jakim obszarze wykonywane są wyceny nieruchomości?

W naszej kancelarii wycena nieruchomości jest świadczona przede wszystkim na terenie miasta Wrocław, powiatu wrocławskiego i powiatów sąsiednich. Obejmuje to m.in. in.: Oleśnicę, Trzebnicę, Namysłów, Oławę, Brzeg, Strzelin, Dzierżoniów, Twardogórę, Syców, Świdnicę, Strzegom, Ząbkowice Śląskie, Oborniki Śląskie, Miękinie, Środę Śląską, Kłodzko, Wałbrzych. Warto jednak wiedzieć, że w zakresie wyceny nieruchomości komercyjnych działamy na terenie całej Polski, a odległe miejsca, w których zlokalizowany jest dany obiekt, nie stanowią dla nas przeszkody.

Od czego zależy wycena nieruchomości komercyjnych?

Podczas szanowania wartości danego obiektu, zwracamy uwagę na wiele czynników, a wśród nich wymienić można m.in. jego lokalizację. Te, które są położone w prestiżowych okolicach lub w centrum, będą znacznie droższe, niż w przypadku innych miejsc. Decydujące są także indywidualne aspekty wynikające ze specyfiki danej branży czy roli obiektu (np. w przypadku magazynów, dużym atutem jest niewielka odległość od głównej drogi). Poza tym istotny jest również m.in. jego stan czy koszty eksploatacyjne.

Ile kosztuje wycena nieruchomości komercyjnych?

W przypadku wyceny nieruchomości komercyjnych, a także innych obiektów, cena ustalana jest w sposób indywidualny. Wynika to przede wszystkim z różnic w nakładzie naszej pracy w zależności od specyfiki konkretnego przedmiotu sprawy. Czynników, które mają wpływ na ostateczną cenę może być wiele, a wśród nich znajdują się również m.in. koszty poniesione na dojazdy, powierzchnia obiektu, którego wartość jest określana, czy cel wyceny.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Dzięki temu będziemy mogli umówić się na spotkanie, a także kompleksowo i rzetelnie zająć się Twoją sprawą.

5/5 - (2 votes)