Terminy realizacji usług i cennik za wycenę nieruchomości rzeczoznawca majątkowy ustala indywidualnie w negocjacjach z klientem po zapoznaniu się z przedmiotem wyceny i zależne są od wielu czynników.

Usługi świadczone przez rzeczoznawców majątkowych nie posiadają z góry określonej ceny. Terminy realizacji i koszt wycen nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych we Wrocławiu i na terenie całego województwa dolnośląskiego ustalane są indywidualnie, w negocjacjach z klientem, po zapoznaniu się z przedmiotem sprawy. Zapewniamy, iż oferta naszej Kancelarii opracowana jest z orientacją na klienta, gwarantując konkurencyjną cenę. Pracujemy skrupulatnie, z wykorzystaniem wszelkiej posiadanej wiedzy i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Ile kosztuje wycena nieruchomości

Koszt wyceny nieruchomości uzależniony jest od następujących czynników:

  • rodzaju zamawianego opracowania,
  • specyfiki, charakteru i rodzaju nieruchomości,
  • kosztu uzyskania niezbędnych dokumentów,
  • powierzchni nieruchomości,
  • zakres i cel wyceny nieruchomości,
  • konieczności wykonania pomiarów, inwentaryzacji,
  • nakładu pracy rzeczoznawcy budowlanego niezbędnego do prawidłowego przeprowadzenia procesu wyceny,
  • innych dodatkowych kosztów ponoszonych przez rzeczoznawcę majątkowego w związku z realizacją zlecenia tj. dojazd, opłaty skarbowe, podatki, itp.

Wycena nieruchomości jest niezbędna dla określenia stanu rzeczywistego i rynkowej wartości nieruchomości w celu ustalenia ceny sprzedaży bądź kupna na rynku nieruchomości lub otrzymania kredytu. Powyższe uwarunkowania sprawiają, że nie istnieje jeden uniwersalny cennik rzeczoznawcy majątkowego i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.


Oferujemy sporządzenie profesjonalnego operatu szacunkowego dla dowolnej nieruchomości i doradzimy Państwu w kwestiach związanych z wycenami obiektów komercyjnych i mieszkalnych.

Zapewniamy konkurencyjną cenę usługi. Rzeczoznawca majątkowy sporządza operat szacunkowy terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Naszym zleceniodawcom gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę oraz satysfakcję z podjętej współpracy.

Orientacyjny cennik dotyczący typowych nieruchomości znajdą Państwo poniżej.

Wycena lokal mieszkalny – od 750 zł
Wycena lokalu użytkowego – od 1200 zł
Wycena budownictwo jednorodzinne – od 1500 zł
Wycena działki – od 750 zł

Rzeczoznawca majątkowy posiadający specjalistyczne uprawnienia zawodowe sporządza operat szacunkowy zgodnie z przepisami prawa.

Jeśli zamierzasz kupić lub sprzedać mieszkanie, dom jednorodzinny bądź lokal i chcesz wycenić nieruchomość, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.


Zapraszamy także do naszego biura we Wrocławiu – al. Kasztanowa 18.

rzeczoznawca Wrocław

 

5/5 - (1 vote)